| StefiEo a întrebat:

Am descoperit de curand un produs care iti indreapta parul numit KERATINA.As vrea sa stiu daca merita sa mi-o cumpar si daca iti indreapta parul cu adevarat. Cea mai ieftina este 21 de lei. Oare conteaza daca ai parul lung sau scurt? Sau daca esti baiat sau fata. Ofer funda :*

3 răspunsuri:
| xDianne a răspuns:

Placa cu keratina este foarte buna pentru par, face in asa fel sa nu ti-l arda chiar daca e gradul destul de ridicat. Ti-o recomand!

| xDianne a răspuns:

Credeam ca te referi la o placa care contine keratina. Indreapta cat de cat, dar nu la ceea ce vrei sa te astepti. mai bine iti cumperi o placa buna, care bineinteles sa contina keratina. costa in jur de 150 lei daca e la reducere.