| Smokey13s a întrebat:

Am fumat intr-o seara ceva nasol, cred ca etnobotanice, legale.Si mi-au dat o senzatie extraordinar de urata. Aveam gura uscata, nu simteam nici un pic de saliva in gura, imi simteam narile foarte reci, nu imi mai simteam corpul, inima imi batea asa de tare incat n-o mai simteam, si partea cea mai nasoala era ca aveam o senzatie de panica de nedescris, pe care mi-au dat-o tovarasii de la care am fumat. In fine, asta s-a intamplat acum 2 luni dar nu cred ca o sa uit prea curand... poate cineva sa imi spuna cum se numeste acel "legal"?

3 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns:

Prima data, la toate ai acelasi feelinglaughing deci nu ne putem da seama ce legal estebig grin

| OvidiuB52 a răspuns:

Mai bine cumperi iarba, senzatia e mai faina si nu ajungi la spital dintr-un cui.

| Cnb_Burnar_1995 a răspuns:

Ultima legala aparuta este cm21 xtreme (si cea mai tare) sau cm21 normal