| Shadow113 a întrebat:

Am in clasa un coleg pe care vreau sa il bat dar sunt cam slab... El 55 kg eu 37. El 1.60 apr. eu 1.45.Mai are un frate mai mic la fel de mare ca mine si sunt in aceeasi clasa. ..Am incercat sa il bat da m-au batut ei doi. Nu vreau sa pârăsc! Sunt clasa a6-a. HELP

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Bate-l la invatatura.

| n1n1o a răspuns (pentru mira):

Bravo good answer!

| Oana92 a răspuns:

Vrei ajutor? Atunci calmeaza-te! Scoala e un loc unde mergi sa inveti, nu sa te bati. Nu ai sa rezolvi nimic daca apelezi la pumni cand ai o problema. Daca ei nu te lasa in pace vorbeste cu parintii si cu diriginta. Si in rest ignora-i!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buturuga mica rastoarna carul mare, dar daca il ierti dai dovada de superioritate, da-l in puii tai, sunteti niste copii numai.