| AnDrEi1671 a întrebat:

Salut, am înălțimea de 185 și în 2 luni fac 16 ani. Cam la ce înălțimea voi putea ajunge? Mai cresc sau rămân la aceasta înălțime? (Va rog sa nu ma luați la mișto).

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca vei ajunge pe la 1, 90 - 1, 95, bineinteles daca vei creste in acelasi ritm ca pana acum.

| AnDrEi1671 explică (pentru Ioandelasal):

Țin sa precizez ca în aproximativ 6 luni am crescut 5cm, nu știu cât am crescut în ultimul an...

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil vei ajunge la 1.90m

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, o să mai crești.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca părinții tăi sunt de aproximativ aceeași înălțime, o sa mai crești destul de puțin.
Sincer, înălțimea ta e una optimă și nu vad de ce ai vrea sa fii mai înalt.Personal,eu aș fi mulțumit și de atât, da' in fine.

| FindMyName a răspuns:

Depinde de fiecare om, cu toții creștem într un mod anume, nu putem știi exact cât vei mai creste.