| alexandrull a întrebat:

am incercat sa iau un fisier pe messenger si nu ma lasa ANTIVIRUSUL avast 5, am dezactivat antivirusul si dupa mi a disparut bara de start si nici sunet nu am, la mess nu pot vedea ce imi scrie celcu care vb, si nici butonul ala de la tastatura care deschide start(de langa ctrl si alt) nnu mi merge, ce pot face? va rog ajutati-ma, dau funda si voturi la toti care ma ajutati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poate antivirusul, nu accepta acel fisier ca poate era plin de virusi? Acum ca ai luat fisierul si ai si dezactivat antivirusul. Acum suferi din cauza unor mega virusi.
Pont: Cauta un specialist in calculatoare sa verifice treaba, trebuie sa restartezi windowsul sau poate chiar o zi fara calculator.
Pa, pa. Sper ca te-am ajutat.
Succes in continuare.