| dariaaaaaa97 a întrebat:

Am incercat sa vorbesc cu acel baiat de care imi place despre viata sa amoroasa. De fiecare data cand il intreb ceva gen "De cine iti place" sau "Stiai ca ea te place" ori nu spune nimic, ori spune "Da" sau alte chestii stupide. S-ar putea sa evite subiectul deoarece ma place si nu se simte foarte confortabil sa vorbeasca cu mine despre asta.
Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Poate chiar nu-i place sa vorbeasca despre asta. Te-ai gandit?

| dariaaaaaa97 explică (pentru Nemessys):

Poate ai dreptate, dar voiam sa subliniez ca asa se comporta cu toti, dar cu mine mult mai ciudat. Atunci cand vorbeste cu altcineva, isi da ochii peste cap sau ofteaza. Dar cand vorbeste cu mine, se balbaie cand spune ''Da'' sau ceva de genul. Ai si tu dreptate in felul tau, dar poate era neclara intrebarea.

| Nemessys a răspuns (pentru dariaaaaaa97):

So... imi dai fundita? big grin