| capravesela14 a întrebat:

Probabil asta e una dintre cele mai stupide si ciudate chestii pe care ati citit-o vreodata sau asa mi se spune mie tot timpul cand incerc sa cer sfaturi, chiar ajutor pentru situatia asta. De 3 ani imi place foarte mult de un baiat. Stiu, viata-i scurta si ar trebui sa trec peste. Dar e asa greu sa fac asta. De fiecare data cand ma uit la el ma simt ca si cum nu sunt indeajuns de buna pentru el. Si eu chiar cred ca e asa. El nu prea vorbeste cu mine. Pentru ca el nu vorbeste cu oricine. Voi ce sfaturi aveti? Ce ati face ca sa uitati? Sau cum ati incerca sa treceti peste?

Răspuns Câştigător
| utilizatornou18 a răspuns:

Indifferent de sfaturi draga, trece doar de la sine fara sa faci vreuun efort pentru al uita. Meriti sa fi fericita si pe cineva care sa ii pese de tine. Sa te intrebe cum esti daca ai mancat sau te doare ceva! Nu cineva caruia ii porti grija in gand zi si noapte dar care te trateaza cu dispret...pentru ca ai cerut sfaturi vreau sa iti dau din suflet Ce am trait eu. Dupa scurt timp la care m-am schimbat fizic gen din fatuca naturala si simpla la fata matura machiata vopsita decolteu & cu hainele de firma brusc au devenit baietii interesati. Pana si baiatul pe care l-am placut acum 2-3 ani inca ma cauta si ce crezi? Nu merita astfel de persoane ceva de lunga durata. O seara in care ii satisfaci placerile ar vrea pe urma...dar sa nu uiti niciodata de demnitate, acel respect de sine! Mergi cu curaj inainte. poti happy