| MSmihaela a întrebat:

Salut, am intrebare care ma framinta. Le plac baietilor fetele inalte? Am 1.78 si ma simt umpic complexata dar prietenii imi spun ca e frumos dar totusi astept si raspunsul vostru)

5 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Nu.Stai linistita.Baietilor le plac fetele inalte si o persoana inalta mereu atrage atentia.

| MauiStatue a răspuns:

Nu te simti deloc complexata! Baieti inalti sunt destui.
Uita-te la supermodele de la Victoria's Secret, toate au peste 1.75.
Sa ai si un corp sexy... esti super tare!

| ginoeugen23 a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza cum arati

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci complexe, fiica mea are 1, 81 si crede-ma ca este foarte apreciata de multi baieti, sa fii mandra ca nu esti o pitica, singura problema este ca nu prea merge sa purtati tocuri, dar pana la urma tocurile sunt pentru a suplinii inaltimea iar voi aveti de la natura, deci capul sus

| Rontea a răspuns:

Eu sunt baiat si imi plac fetele mai inalte ca mine. Mult Noroc! big grin