| SteauaSmeq a întrebat:

Am luat 5 in teza iar acum mama a aflat de el, pe deasupra fac si meditatii dar nu asta e imp. mama mea este suparata rau si nu stiu ce sa mai fac sa fie mai buna. plsss help. funda

Răspuns Câştigător
| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Astazi mi-a adus teza la amte si am luat 3 la teza la mate si eu sunt un elev de nota 8-9! Spune-i ca o sa inveti mai bine dar si demonstreaza-i asta! Te pup, pa pa!

Funda DACA VREI?

2 răspunsuri:
| pisihabarnuare a răspuns:

Din nefericire asta nu e problema mamei tale, e problema ta. asa ca invata si fi serios cu scoala!

| Andreea4Uuu a răspuns:

Pai ar trebui sa-ti ceri iertare si sa-i promiti totusi ca vei incerca sa invati mult mai bine totusinu cred ca vrei sa-ti vezi mama suferind...dar ar trebui in primul rand sa inveti pentru tinesi bafta! trebuie sa fii optimist! daca gandesti mereu pozitiv asa se va si intampla.smugwinking