| elizuka_6247 a întrebat:

Salut.Am mai pus intrebarea asta dar problema este ca nu stiu ce sa mai faccrying. Eu l-am cunoscut acum ceva ani. Mio placut de el la prima vedere el la fel o vrut sa fie cu mine :X. Dar o este chestia ca el este cel mai bun prieten a lu fratele meu si fratimiu e cam idiot sa zicem ca nu mi-ar permite sa fiu cu elcrying. Eu de cand l-am cunoscut am avut prieten dar el nu.Si nici nu stiu ce sa fac cum sa procedez. Faza este ca el este mai mare ca mine cu 7 ani si poate de asta fratimiu nu vrea. El tot timpul vine pe la fratimiu si se mai intampla el sa nu fie acasa sau sa aiba treaba si tto timpul stam de vorba.Nu stiu mi-au ras cand am adresat intrebarea asta prima data ca sa-i dau de inteles ca il plac.1sunt cam timina.2 nu vreau sa ma respinga.3nici atat sa pierd pretenia luistraight face. si cate odata se uita insistent la mine ...sunt multe de zis. dar astept sfaturile voastre cat mai repede

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fratele tau il cunoaste mai bine si stie ca nu e potrivit pentru tine, de aceeia te protejeaza, asa ca mai bine fiti prieteni si atat.Mai este si diferenta de varsta care nu e de neglijat.

daniela
| daniela a răspuns:

7 ani... cam multi. Oare chiar va potriviti. Fratele tau il cumoste foarte bine si poate asta este motivul pentru care-l nu ar accepta o astef de relatie, stie ce vrea si cum se poarta cu o fata si poate vrea sa te protejeze

| georgiana a răspuns:

Daca cei de langa tine iti vor bine, de ce nu-l vezi si tu? Are motivele lui pentru care nu vrea sa cunosti persoana respectiva, el stie mai bine, caci este tovarasul lui.

| emulas a răspuns:

Cred ca fratetu e gelos
redema sunt baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fata, tu ne intrebi una dar gandesti alta.si ce gandesti tu nu se potriveste cu ce intrebi. e mult 7 ani diferenta, pentru o prietenie dar suficient pentru ce gandesti.in rest e treaba ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnisoara, domnisoara/incepe ca sa te doara.Lasa totul sa vina normal fara sa impui nimic.Fratele daca nu vrea e treaba lui. Voua daca vi-i dat sa traiti o idila, mai scurta sau mai lunga, o s-o traiti si daca vor altii si daca nu vor.

| elizuka_6247 explică:

Ma uite ca pana la urma sunt cu elwinkingsi sa stiti ca nu prea mi-au folosit sfaturile voastre mai ales a lu danielawinking...pastreazati sfatul pentru tine dragutzo