| duduska a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre... Eu l-am cunoscut acum 3 ani... si de atunci il iubesc si el stie asta. Acum sta cu mie in casa (la verisoara lui, locuim toti 3) si imi zice mereu ca sunt febfetea lui, problema e ca are prietena si zice ca o iubeste si chiar se vede. Dar nu se fereste sa se dea la mine! Il iubesc si nu stiu cum sa procedez, nu-mi spuneti pur si simpu uita-l pentru ca stiu ca asta trebuie sa fac dar e greu avand in vedere ca stam in acceasi casa.

1 răspuns:
| Barajag a răspuns:

Poveste ca a ta mai rar, insa fiecare face cum ii dicteaza inima, avand in vedere ca se da la tine(asa ai spus si tu)eu zic sa lupti pentru aceasta iubire sa zic ascunsa, dar ma intreb:el te iubeste asa cum il iubesti si tu? Ar fi bine sa vb cu el sa-i afli gandurile, ceea ce simte pentru tine si apoi vei lua o decizie daca se merita sau nu sa traiesti in felul acesta, ar fi pacat sa suferi.Bafta!