| nunuconteaza a întrebat:

am miine examen la chimie oral si nu prea pot invata... imi spuneti si mie cv metode sa memorez mai rapid,,, va rog muult :3

4 răspunsuri:
| CristiMC a răspuns:

Salut citeste lectia bine apoi inregistreazo pe tel si noapte ininte de culcare dai drumul la inregistra pana dimineata. dimineata o sa stii lectia la perfectie FUNDA?

| nunuconteaza explică (pentru CristiMC):

Am un caiet intreg de citit... dar e destul de buna ideea ))

| CristiMC a răspuns (pentru nunuconteaza):

Deci iau fundita?

| Blu3Smyle a răspuns:

Citeste atent si nu te gandi la altceva tongue fii concentrata e de ajuns sa citesti o data si o sati amintesti tongue