| TheRGuy a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am 13 ani, 1 metru 80 si cantaresc 77 KILOGRAME! De ce? Pe masura ce cresc in inaltime ma ingras. Cand eram mai mic mancam de 7 ori mai mult decat mananc acum si eram foarte slab. Ce se intampla? Am burta, dar nu e mare. Am colegi in clasa aproape la fel de inalti ca mine, sunt mai grasi si cantaresc mai putin. Ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Colegii sunt doar mai pufoși

Nu-ți face probleme, crești și se reglează toate

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

E normal ca esti baiat, pe la 14 ani ar fi bine sa mergi la sala ca sa mai slabesti si sa iti dezvolti musculatura.