| foamea a întrebat:

Salut.Am nevoie de ajutorul vostru sa fac o surpriza pentru Iubita peste citeva zile ii ziua ei de nastere si am nevoie foarte mult de ajutorul vostru ideeile, felicitarile, ce trebuie de facut si tot asa mai departe, sa fie ceva placut si tot odata super.Va rog foarte mult.Eu astept cu nerabdare.

Răspuns Câştigător
| Madu_9838 a răspuns:

Fa-i un filmulet cu voi doi big grin. Sau i`a o poza cu voi doi si imprima pe un tricou. thinking Sau iesi cu ea in oras si fa`i o zi grovaza. thinking Sau scrie-i o poezie ( pare ciudat, dar chiar e ceva special si extrem de placut). Sau i-ai un cadou, dar nu se compara cu cele de mai sus day dreaming.

Bft!

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Un buchet de trandafiri si un inel sau o bratara sau un set intreg in general asta le place bine mai sunt si hainele dar e mai greu.

| Cupcake123 a răspuns:

Poti incerca la diferite magazine din oras care fac cani,tricouri,pernute,brelocuri etc,cu ea,cu ea si tu.S-au mai simplu o prajitura(un mini tortulet)winking.Sau un buchet de flori langa o felicitare pe care lipesti o poza cu tine si ea, sau ea intr-o inima si ii scrii un mesaj.
Cel mai USOR este acesta:

Tort cu piscoturi

Ingrediente:

-piscoturi(cat consideri)
-frisca(cat consideri)
-un compot de ananas

Preparare:

Pe o farfurie/platou pui piscoturi apoi insiropezi blatul cu sirop din compot, asezi frisca si presar bucatele de ananas.Repeti pana se termina materialele.Gata! Pofta buna!laughing

Funda?big grin