| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Vineri am festivitatea de sfârşit de liceu şi va trebui să spun câteva propozitii pentru doamna profesoară de religie. Fiecare elev va da un cadou fiecărui profesor şi va trebui să spună câteva cuvinte. Nu stiu ce aş putea să spun, mă puteți ajuta?
Să fie un mesaj scurt pentru că sunt mai timidă de fel şi nu aş vrea să mă pierd din cauza emotiilor

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"Multumiri doamnei profesoare de religie pentru ca a avut rabdarea si placerea deosebita de a ne invata cum sa fim mai buni si sa ne iubim aproapele."

| noone33 a răspuns:

Pai. Ii zici ca ti-o placut ca ti-a fost profa. Mai spui o intamplare haioasa ori trista. Si zici ca e printre profii tai prefereati. Hm. Eu ce profa de religie am happy Nici nu vrei sa stii happy