| Mateodram a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Am întâlnit o tipă pe Facebook, vorbim, mă place, o plac. Nu știu ce să fac. Sunt la 2300 de km distanță de ea. Nu vreau o relație la distanță dar totuși vreau s-o țin lângă mine.

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pai te-ai putea muta in acea tara...

| Mateodram explică (pentru cristimihailov):

Ar fi o opțiune, doar că nu sunt încă pe banii mei.

| zHeArTz a răspuns:

Cunosc sentimentul, o sa fiu direct : Pierdere de timp. Chiar nu ai ce face, dupa o perioada o sa va plictisiti de vorba.

| NotHereNotNow a răspuns (pentru zHeArTz):

Adevarat

| Mateodram explică (pentru zHeArTz):

Tocmai la asta m-am gândit. Cum aș putea să fac să "o lungesc" câteva luni

| zHeArTz a răspuns (pentru Mateodram):

Eu sunt de parere ca este ceva de moment, cand o sa gasesti o alta fata de care sa iti placa (aici, aproape) o sa imi dai dreptate!happy. Dar... prin absurd, daca chiar iti place si esti atat de 'convins', descarca skype, o tineti asa pana gasiti o solutie. Bafta!