| ANdReY_6389 a întrebat:

Salut am niste probleme la scoala cu un coleg de la alta clasa ma tot enerveaza si prieteni ma intruma sa il bat dar nu vreau asta cum credeti ca pot revolva?

2 răspunsuri:
| ambutisare a răspuns:

Rupe-i mufa, arata-i cine e "sefu", date mare ca i-ai rupt moxu... La ce sa te indrume si prietenii tai, vor si ei sa vada o bataie.

| Madalina1455684 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il intrebi intre 4 ochi ce are cu tine.Ca cu bataia nu rezolvi nimic.Mai rau iti distugi tie reputatia.Sa sti ca fetele nu se uita la un baiat numai daca "waw a castigat o bataie"pentru mine asta e egal cu 0 daca sti sa rezolvi o problema cu mult calm e ok.Bafta!