| eevvaa a întrebat:

Salut,am o dilema imi doresc extrem de mult un tatu prietenul meu este contra. Ce sa fac sa-l conving sa ma lase sa mi-a fac, mi-a doresc foarte mult.Si in genere ce parere aveti despre tatuaje la fete?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| drhotzu a răspuns:

Pai eu personal nu am nimic impotriva tatuajelor... fiecare face ce vrea... si eu am tatuaj pe spate. sfatul meu este sa il faci in un loc mai putin vizibil ca sa il poti acoperii, eu il am pe omoplat, pentru ca pozitia mea nu imi permite sa am tatuaje, dar ai mare grija unde si ce faci. pentru ca un tatuaj nu este ca un tricou.

| NoLiesJustLove a răspuns:

E corpul tau si faci ce vrei nu trebui sa ii ceri sfatul lui.fa-l fara sa stie el si apoi il pui in fata faptului inplinit ca nu mai are ce sa faca.si eu vreau tatuaj da sunt prea mica(16 ani) si ai mie sunt sigura ca nu sunt de acordcrying

| eevvaa explică (pentru NoLiesJustLove):

Eu deja is majora si n-am nevoi de aprobarea nimanui.

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru eevvaa):

Pai si atunci du-te si fa-ti ce mai stai pe ganduri

| JustMe34 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa faci ce-ti place tie.E corpul tau nu al lui.Sincer si eu m-am gandit la un tatuaj pe cand o sa fiu mai mare.Probabil ceva mai mic o sa-mi fac thinking In fine.Ideea e ca daca tu iti doresti din tot sufletul ar trebui sa-ti faci.Nu unu imens pe mana ci ceva simbolic. Intreaba-ti familia sau niste prieteni apropiati. Mult succeswinking

| bObby123 a răspuns:

Du-te si fa-ti, daca te iubeste o sa te iubeasca si cu tatuaj!
Asa zicea si iubita mea cand i-am zis ca o sa imi pun pearce... a trecut un am si mi-am bagat 2 si tot impreuna suntem!
Sfatul meu daca tu iti doresti un tatuaj, fa-ti!

| alkhymeia a răspuns:

E cumva taicatu... da-l naibi

| BiggestNoob a răspuns:

Gat sau felatie

| Alexis333 a răspuns:

Mai discuta cu el, explica-i ca iti faci doar unul mic... Poti sa-ti faci un pierce daca vrei.