| Maxxyy a întrebat:

Am o întrebare, am 17 ani și am o problema cu excesul de par,îmi apare pe spate, pe Șolduri etc, cum pot scăpa de el definitiv?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Epilare definitiva desi nici aia nu e chiar definitiva, doar ajunge sa-ti creasca foarte rar

| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa te barbieresti cu lama.

| aXy99 a răspuns:

Nu poti. Poate la sedinte cu laser, dar nu e permanent, sunt scumpe, iar daca ai parul des nu iti va disparea tot.

| sudenta a răspuns:

Am auzit la TV de epilarea definitive poti sa incerci

| Gabinnen a răspuns:

Definitiv nu potihappy
Dar poti prin sedinte cu laser care sunt cam scumpe..si trebuie sa faci cam multe din cate stiu eu.
Sau ai putea sa te epilezi cu ceara.dar nu incerca acasa, e cam dureroslaughing