| BIBINHO a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare! Am 16 ani si vreau sa imi fac maine tatuaj pe antebrat, si am observat ca imi cam ies unele bubite / cosuri, de la caldura etc! As vrea sa stiu, daca bat tatuajul si apoi ies acele cosuri in locul unde este tatuajul, afecteaza? Adica, ramane locul decolorat, se ia tusul.?

Răspuns Câştigător
| Loremary a răspuns:

Nu are nici o problema pentru ca tusul iti Intra cu un centrimetru in piele.nu se ia stai linist/a ca nu se intampla nimic.