| thelastc a întrebat:

Am o intrebare happy.Am fumat pentru prima oara iarba [am luat cateva fumuri] si in primele 5 minute am fost destul de ok, nu puteam sa ma opresc din ras, eram high. Dar dupa a inceput sa mi se faca rau, rau de tot. Eu eram singura care era intinsa pe jos pentru ca ii era rau, ceilalti nu aveau treaba. Nu ar trebui ca iarba sa te faca sa te simti bine?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

In prima faza da, te face sa te simti bine, ca orice drog, de altfel. Insa dupa un timp, in functie de organismul fiecaruia, iti poate da o stare destul de urata, din cate am auzit (nu am incercat, ca sa iti pot spune exact). In orice caz, nu prea ai de ce sa iti faci griji in cazul ierbii, ca si drog, fiindca nu este foarte puternic, spre deosebire de altele, insa ar fi bine sa nu o consumi foarte des.

10 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Si ce zici, vei mai incerca sa vezi daca data viitoare ajungi in spital?

| thelastc explică (pentru Aly07):

Data viitoare o sa fac brownies cu marijuana ^^

| BaepsaeAsuki a răspuns (pentru Aly07):

Ajungi la spital doar daca ai probleme cu inima, hipertensiune sau astm.happy

| Skillisallineed a răspuns:

Nu, iarba nu, daca vrei sa te simti bine fa sex, distreaza-te in cluburi, nu te droga, daca chiar ai nevoie, du-te la farmacie si ia-ti dinaia medicinala. Un lucru e cert nu e buna mai ales pentru fete

| Vladuthz a răspuns:

Iarba naturala nu te face sa te simti asa, insa tu fiind mai stupid/a ai fumat de aia cumparata de weeduri sau de la diversi dobitoci care e tratata si au fumat 99% otrava decat iarba.

| thelastc explică (pentru Vladuthz):

Nu era spice, era iarba pura happy

| Vladuthz a răspuns (pentru thelastc):

Bat pariu cu tine ca nu era happy

| Vladuthz a răspuns (pentru thelastc):

Ratonu care ti-a procurat-o te-a mintit (get used to it)

| thelastc explică (pentru Vladuthz):

Nu era doar pentru mine acel cui, era pentru mai multi... happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca drogurile ar face bine nu ar mai fi interzise si periculoase.