| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Salut, am o intrebare: are ceva daca nu am fost astazi la scoala? N-am mai ajuns..si apropo sunt clasa a8-a( nu conteaza asta cred)

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu este o problema daca nu te-ai prezentat la scoala in prima zi.Ai redus vorbele dirigintei/lui de a va sfătui sa învătati pentru examenul final din clasa a 8 a pentru liceu.In rest poti întreba un coleg ce s-a mai petrecut pe acolo.

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru FoxyM):

Thank 'you

| FoxyM a răspuns (pentru Edouard_Edy_1997):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-a fost lene, asa-i?

| Xelon a răspuns:

Hai ca esti simpatic "N am mai ajuns", de fapt trebuia sa scrii"N-am mai avut chef" in fine nu se intampla nimic...

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru Xelon):

Nu pe bune. N am Mai ajuns pentru ca a aparut ceva.Dar fiecare intelege cum vrea