| crisiss a întrebat:

Ce le place fetelor cel m-ai mult la un baiat? Aceasta intrebare li se adreseaza direct fetelor si doresc seriozitate maxima va rog fiti sincere si spuneti ce va intereseaza pe voi cu adevarat.

Răspuns Câştigător
| Alexy271 a răspuns:

Hmm, interesanta intrebare big grin Pai la prima vedere eu zic ca ne plac ochii si felul cum zambeste. Apoi, pe parcursul timpului ne uitam mai mult la personalitatea lui, la felul lui de a se comporta, atat cu noi cat si cu ceilalti(cum se comporta cu familia lui, asa se va comporta si cu tine la un moment dat). E important ca baiatul respectiv sa fie un sprijin pentru tine, sa fie acolo mai ales cand ai nevoie. happy Din pacate, putini baieti mai sunt asa...dar mai sunt happy

| crisiss explică (pentru Alexy271):

Frumos raspuns...si cred ca sunt genul acela de baiat...vr sa-ti spun ca-mi place cum gandesti i-mi pot da m- multe detalii despre tin pentru a tine legatura

5 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Mie imi place aspectul fizic. Corp, zambet, ochi...tot ce tine de aspect.

| Silvya18 a răspuns:

Corpul (mie imi plac baietii care se antreneaza)

| pisicutza_7425 a răspuns:

Faina intrebare : pai eu zic ca la inceput la orice fata care vede un baiat se uita la aspectul fizic : la ochii, la fata, etc... apoi cu timpul eu zis ca mie mi-ar placea sa stie sa ma faca sa zambesc cand sunt suparata, sa se intereseze de mine, sa fie sincer, si sa stie sa se comporte cu o fata ...stiu ca-i o descriere destul de rar intalnita la baietii de acum dar exista si dinastia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ce ceri fiindca eu am auzit ca o fata nu poate fi si serioasa si sincera in acelasi timp.