| Casper003 a întrebat:

Salut, am o intrebare in special pentru fete: Ce parere aveti despre baietii care isi "iau" parul de pe picoare cu ceara? Ce spuneti, sa mi-l iau si eu? avand in vedere ca am destul de mult si se vede foarte urat...

9 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Mi se pare prea exagerat ca un baiat sa se epileze. Sa se ingrijeasca e perfect... dar parca nu mai e barbat daca se epileaza... nu stiu. Parul de pe picioare in parerea mea va da punctul forte care arata ca sunteti barbati. Oricum cum iti place tie mai mult, este doar parerea mea.

| anutzaEu a răspuns:

Nuu,de ce ai face asta, fetele trebuie, dar baietii nu! Daca ti-l ei o sa arati ca un gay deci parerea mea este sa nu o faci!

| Ionutzu0077 a răspuns:

Un barbat fara par pe picioare si pe piept nu se numeste barbat apoi ce asemanare mai este intre barbati si femei isi mai taie **** si isi pune silicoane si e femeie! straight face...

| AnonimGirl67 a răspuns:

Buna! Nu este nimic iesit din comun ca un baiat sa-si ia parul de pe picioare, mai ales daca este prea mult.Parerile despre astfel de lucruri variaza de la fata la fata.Parerea mea personala...ei bine, mie in general nu imi plac baietii `parosi` (exceptand parul din cap laughing )

| DariaCriss a răspuns:

Mie una imi plac baietii epilati. Arata mult mai bine si ingrijit decat cei cu par pe picioare. Tu alegi ce folosesti. Daca vrei sa faci asta de acum in colo, pentru prima oara rade-te cu bicul sau, iar pe parcurs cu ceara sau aparatul de ras. Sper ca te-am ajutat.
FUNDA? :*

| Pisoiashh a răspuns:

Nuu,se vede urat, am si eu un cumnat care face treaba asta si se vede urat tare si in plus cand incepe sa creasca este intepator.Parerea mea este sa n-o faci...sunt o gramada de baieti cu mult par pe picioare.Te-am pupat!

| Casper003 explică (pentru Pisoiashh):

Ai prefera ca prietenul/sotul sa ai ceva de genul? http://laserhairremovaldelhi.com/images/gallery/legs_hair/big/1.jpg (prima imagine)

| Pisoiashh a răspuns (pentru Casper003):

Nupbig grin,partenerul meu arata ca in prima imaginehappy. Acum este la alegerea ta cum vrei sa arati...happy

| EoGabri a răspuns:

Pai nu stiu... nu gasesc un raspuns