| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare: Mie îmi place de o fată din liceu, nu am vorbit niciodată cu ea și aș vrea să știu câte ceva despre ea: și mai precis: De ce poartă mereu pe cap, ca un fel de batic/eșarfă exact la fel cum poartă femeile bătrâne? Si peste pantaloni ca un fel de fustă dar nu cred ca este fustă dar nici rochie.

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Cel mai probabil, ai iei sunt îndoctrinați religioși, tipa e fie penticostală, fie adventistă.

| sadrian46 a răspuns (pentru SG1995):

Cam da. Și te lămurește în trei fraze cum e cu viața de apoi.

| nao13 a răspuns:

1. Nu cred că îți poate răspunde la întrebări cineva de aici. Ea e singura care știe ce fel de persoană e.
2. Stilul vestimentar înseamnă prea puțin. Nu coaja, ci miezul este important.

| anonim_4396 explică (pentru nao13):

Exact nu ma interesează stilul vestimentar, Mie îmi place indiferent de cum s-ar îmbrăca. Dar mă interesează ca să știu atunci când voi ajunge să vorbesc cu ea. Vreau să știu de la început fără să o întreb pe ea.