| AlexCicura a întrebat:

Salut, am o intrebare, pe ce site de socializare as putea gasi fete de 14, 15, 16 ani nu neaparat pentru a intretine relatii sexuale doar socializare? In afara de Facebook si Instagram sau sa imi recomandati unele grupuri de pe Facebook idk..Trebuie neaparat sa mai socializez si cu alte fete... Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Badoo.

| Michaeel a răspuns:

Tinder, socializezi aici cât vrei!

| AlexCicura explică (pentru Michaeel):

Pai am avut tinder dar nu cel premium si fara premium e cam degeaba

| Dana2103 a răspuns (pentru AlexCicura):

Cum este premium? Poti sociaiza si pe azar, ometv, badoo

| Michaeel a răspuns (pentru AlexCicura):

Nu stiu ce sa mai zic ca deja am innebunit la propiu cu atatia copii de 14 ani.Mi-e rusine cand ma gandesc ca ei sunt vitorul tarii