| Morphix a întrebat:

Salut..am o mare pb..sunt ff timid sh vreau sa'mi dati un sfat..cum ar trebui sa ma comport cu o fata ca sa'mi castige increderea sh sa fim iubiti?

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa fii tu insati, vb frumos cu ea, comporta-te frumos, incearca sa fii cit mai amabil cu ea, chiar daca esti timid, fa-ti curaj si spune-i ceea ce simti pentru ea.

| tukhey23 a răspuns:

Amice, eu sunt 'doctor' dragoste. deci nu te poot ajutahee hee. Incearca sa iti castigi increderea, in sinea ta happy

| Cryss a răspuns:

Atata timp cat esti tu insuti o sa ai doar de castigat, asa si ea te va intelege mai bine si iti va fi mult mai usor sa te deschizi cand este intelegere si incredere recicproca.

| Lorenada a răspuns:

Acest lucru depinde doar de tine, trebuie mai intii de toate sa fii increzut in sine si apoi sa fci pe cineva sa aiba incredere in tine. Intereseaza-te ce preferinte are, ce dorinte are, ce flori iubeste si cum isi petrece timpul liber.

| irynna a răspuns:

Fii tu insuti.fii exact asa cum te comporti tu de obicei, in viata de zi cu zi.si ii vei castiga incredereawinking

| Uana_5406 a răspuns:

Vrei sa fii cu mine?

| Morphix explică:

Am vb cu ea pe mes. o plac daca ii dau o intalnire. ce ar trebui sa fac? ajutati-ma pls ca nu prea stiu c sa fac

Răspuns utilizator avertizat