| Raul5521 a întrebat:

Salut am o intrebare: Eu am o pretena care e timida si si eu sunt timid si eu vreau sa o sarut dar cand ne intalnim si vreau sa o sarut nu potsad. Imi dati un sfat ce sa fac? Funda si vot!

7 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Raul@ eh, cam toata lumea a trecut prin asa ceva. Mai devreme sau mai tarziu trebuie sa faci pasul asta. Deci incerca sa te eliberezi sentimental fata de ea si ai sa vezi este foarte usor. Si mai lasati jocurile astea de copii ca sunteti "timizi" fii barbat! =D
Succes.

| anaservic a răspuns:

Offfff, lasa timiditatea acasa! daca o iubesti, sarut-o. ce se poate intampla rau? NIMIC! fii barbat, ia-ti inima in dinti.

| XxY_5456 a răspuns:

Te intalnesti cu ea si ii spui sec: Pupa-ma! (zambind usor). Daca nu reactioneaza.o pupi tu. FIX direct! happy Succes! (sau. eventual, in caz de maxima necesitate, folosesti metoda clasica in care va pupati pe obraz si tu intorci buzele cand vrea sa te pupe pe al 2-lea obraz) happy

| XxY_5456 a răspuns:

LoL, give him a brake. Cum ii cereti sa fie barbat daca probabil ca nu are nici 14 ani?!

| cryssu0896 a răspuns:

Incearca sa o impresionezi prin ceva romantic, sigur vei reusi. Succes!

| cryssu0896 a răspuns:

Dai o floare, atunci sigur te va pupa macar.

| Raul5521 explică:

Am 13tongue