| Costi223142 a întrebat:

Salut,am o mică problemă și nu știu cum să rezolv.M-am. jucat cu un cățel,iar niște purici au ajuns în zona genitală.Am mâncărimi foarte mari, cum aș putea scăpa de ei?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Puricii nu stau/nu prefera zona genitala si in nici un caz nu provoaca mancarimi. Paduchii DA. rolling on the floor

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

O tunsoare buna si ceri ceva la farmacie.
https://www.revistagalenus.ro/......rieni.html

| Alicezzz a răspuns:

Purici nu zac in zona genitala... posibil ai luat un purice care te a ciupit in zona aia. Purici ciupeste si sar dupå tine, nu sta pe tine cum stau pe animale! Mergi si te spala, fa'ti igena intima.