| Yoggy a întrebat:

Salut, am o mica problema, imi place foarte mult de o fata ( mi se pare super qt si din cat am relationat cu ea am observat ca e o fire bine dispusa si mai nebuna ), ideea e ca nu stiu cum sa ii spun sau sa o invit in oras, mersi anticipat

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu ii spui, dar sa o inviti in oras. Fa-o cumva printr-o gluma daca poti.
Multe fete tind sa te refuze daca le spui direct, desi altfel te-ar placea. Trebuie sa le cuceresti, sa le capeti increderea.