| Bogdy00 a întrebat:

Am o nunta in cateva zile si matusa mea mi-a zis sa ii inregistrez muzica pe care o vor canta lautarii. acum, problema este ca nu stiu cum sa fac asta. zice-ti-mi voi daca va pricepeti ce as putea face ca sa inregistrez dar ca sa se auda bine. dispun de laptop si de orice mi-ati sugera. un program sau mai stiu eu. ceva usor sa nu dispuna prea mult efort. multumesc anticipat

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Poti folosi acest program pentru a inregistra muzica.Il instalezi pe laptop si ii dai record.
http://audacity.sourceforge.net/