| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o pagina pe facebook de cateva luni, insa am vazut multe pagini jucand jocuri cum ar fi : elimina, ghiceste capitala..etc. daca aveti pagina sau stiti jocuri care se pot juca pe o pagina raspunde! Dau funda la cele mai multe!winking Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| JonnyStyle a răspuns:

-ghiceste melodia
-ghiceste vedeta
-elimina vedeta/medodia
-elimina fana/fanul (cu poze trimise de la fanii paginii), etc...
Sunt o gramada happy succes cu pagina

| anonim_4396 explică (pentru JonnyStyle):

Multumesc,sper sa adun 17000 like-uri,am pagina din octombrie si a fost usor, dar pot spune ca ma plictisesc pe pagina mea sad de asta am pus aceasta intrebare. Daca mai stii jocuri te rog spune-mi-le, tu ai dar raspunsuri cu mare de de folos, dar daca imi mai spui, funda e ca si a ta!

4 răspunsuri:
| SpeciMen a răspuns:

Trebuie sa faci tu aplicatia, sau sa implementezi o alta la setari. e grele astea

| JonnyStyle a răspuns (pentru SpeciMen):

laughing nu se referea la a face o aplicatie pe facebook.

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Ce zici de ghiceste vedeta, sau ghiceste melodia, spanzuratoare, uimeste-ma(este un joc unde fanii posteaza o poza pe perete care sa ti se para uimitoare).
Sper ca ti-am fost de foloswinking