| NADELUSH a întrebat:

Salut.Am o prietena cea mai buna si ea se intilneste cu un baiat care eu foarte mult il plac nu mia ot sufer foarte mult dar ei se intilnesc deja de aproaape 9 luni sau 10. va rog ajutati-ma ce sa fac nu vreau sa imi perd legatura cu prietena mea ce sa fac mor nu mai pot ma gindesc in fiecare zi si noaptye la el cind esim cu prietena in parc el vine si ei se incep a se giugiuli nu ma pot uita ma intorc si plec incep a plinge el vine si ma intreaaba ce s-a intamplat, eu nu mai pot si incep a plinge mai tare a vennit linga mine ca un prieten dar eu nu pot si plec, asa in fiecare zi sadce sa fac ajutati-ma

1 răspuns:
| HereToHelp123 a răspuns:

Eu zic sa nu incerci sa te bagi. Pentru ca :
1) Iti strici relatia de prietenie cu ea.
2)Din cate ca sunt de atata timp, inseamna ca se plac destul de mult.
Lucrurile la varsta asta trec repede. Nu te mai gandi ca il placi, cand se intalnesc incearca sa te bucuri pentru ei. Uita-te la alti baietiwinking