| zTonia a întrebat:

Am o problem cu matreata! Nu stiti cum as putea scapa de ea? Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| SucDeGuava a răspuns:

In nici un caz sa nu folosesti sampoane anti-matreata, deoarece atunci cand nu o sa te mai speli cu ele, o sa reapara (probabil mai densa)

| Maryaaaaaaa a răspuns:

Incearca sampoane medicinale precum Vichi Dercos pe baza de disulfura de seleniu, Squanorm, Selsun, Stieprox sau Mediket. Vezi ca le gasesti doar la farmacii si sunt cam scumpe 40 50 RON. Trebuie sa le iei prin incercare. Eu una folosesc cele pe baza de disulfura de seleniu dar stiu ca nu la toti dau rezultate.

| RaluHD a răspuns:

Eu cred ca ai putea dupa ce te speli pe cap, cand te clatesti sa adaugi putin otet...In cazul in care samponul nu este bun laughing

Sper ca ti'am fost de ajutor kiss

| oliviaryan a răspuns:

Eu tot am avut probleme cu matreata dar si nu acum spalati capul cu Sampon Head & Shoulders http://www.cumparaieftin.ro/......gy-400-ml/ funda va rog