| Dragos022 a întrebat:

Am un macbook pro de la Apple si am instalat pe el windows 7 pentru ca nu prea ma descurcam bine pe Mac. Problema este ca de cand am instalat windows 7 nu mi se mai aprind ledurile de la taste si nici boxele integrate nu se aud decat atunci cand pornesc laptopul. Cine poate sa imi dea un driver ceva pentru leduri sau sunet, funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Tufaru_Nicolae_1971 a răspuns:

Descarca-l de pe net.
Pe IMac-ul meu a mers sunetul cu drivere de la http://www.realtek.com.tw/......sView.aspx

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu ai drivere de sunet pentru windows 7 Am ajuns la concluzia ca decat sa ma bat cu un MAC mai bine il las asa o sa ai o gramada de probleme cu driverele.

| Dragos022 explică:

Mai astept raspunsuri

| z1k a răspuns:

Http://kat.ph/driver-genius-pro-10-0-0-712-crack-hb-t5053107.html
acest program iti vede toate driverele apoi ti le descarca este un program foarte util

| Tufaru_Nicolae_1971 a răspuns:

Vezi pe discul cu lion sau snow leopard ca ai un director ¨bootcamp¨, in acest director un fisier setup. exe, cred, care iti instaleaza sunetul.
In rest descarci de pe Apple update, update-urile pentru windows, pentru configuratia mac-ului tau cu ajutorul contului tau Apple.

| Dragos022 explică (pentru Tufaru_Nicolae_1971):

Mda. nu am cd.

| Tufaru_Nicolae_1971 a răspuns (pentru Dragos022):

Si Drako, daca sapi putin ai sa vezi ca osx de la Apple e super bun ca toate sistemele de operare bazate pe unix.
Nu sunt expert, dar eu unul in 2 ani si ceva nu am avut probleme cu virusi sau cu mai stiu eu ce ecrane albastre.

| Dragos022 explică (pentru Tufaru_Nicolae_1971):

Ai mare dreptate sunt cele mai bune sisteme dar nu stiam sa umblu pe el si l-am dezinstalat si acum regret I don't want to see Daca sti sa instalezi mac inapoi lasa un mesaj sau add Drako_drogatu mersi :

| Tufaru_Nicolae_1971 a răspuns (pentru Dragos022):

Descarca-l de pe net.
Pe IMac-ul meu a mers sunetul cu drivere de la http://www.realtek.com.tw/......sView.aspx