| miki_6623 a întrebat:

Salut, am o problema... Am tras odata un fum si m-a prins mama si dupa nu am mai fumat, dar am prieteni care fumeaza si ea crede ca fumez, si ma enerveaza si streseaza, cum pot sa o conbing ca nu e adevarat ce zice?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Odata ce te-a prins,sansele sunt minime,macar vorbeste cu o prietena buna sa vina la tine si sa ii vorbeasca mamei tale ca nu este adevarat,si ca ia de fapt a fumat si a intrat fumul in tine,desigur daca ai prietene bune,eu asa am facut odata cu mama si si-a pus prietenul meu pielea pentru mine si ea spus ca nu ma invete cu el, sa nu mai stau cu el, dar stau bine mersi si am scapat si fara bataie de la tata, fa la fel daca ti se pare buna ideea, funda?happy