| BananaZburatoare a întrebat:

Am o problema... Vara asta, mama unei prietene m-a prins ca fumez, intre timp m-am certat si cu prietena. Problema e ca este in clasa cu mine, eu m-am lasat de fumat de o luna(am fumat decat 2 luni) i-am spus mamei ca am tras decat 1 data ca sa vad cum e, acum imi e frica sa nu se intalneasca cu ea la sedinte si sa ii spuna tot...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"am fumat DOAR 2 luni" nu (decat 2 luni)
"am tras DOAR 1 data" nu (decat 1 data)

ti a cam afectat gramatica fumatul, bine ca te ai lasat

| Florin123345 a răspuns:

Deci in primul rand ce treaba ar avea aia ce faci tu? Si daca ar afla ca ai fumat ce crezi ca ti-ar face? ca nu ti-o taia capul acum s-a intamplat asta e bine ca te-ai lasat. Stai calm/a ce se poate intampla?