| FauK3 a întrebat:

Am o problema care ma deranjeaza de ceva timp...deci la inceputul anului m-am transferat la o alta scoala unde am intalnit o fata dragutahappy. Ma intelegeam bine cu ea o ajutam cand are nevoie, mergeam cu ea acasa, si in aceasta iarna chiar am crezut ca ar putea fi ceva deoarece cand ma uitam la ea imi zambea, vroia sa stea mai mult pe langa mine si cand plecam parea putin trista. Dar acum nu stiu ce se intampla s-a ajuns la o chestie:colegii stiau ca imi place de ea si un prost a strigat in gura mare ca nu stia ca e cu mine si s-a suparat(nu era adevarat). Urmatoarea zi ne-am impacat totusi spunand tantalaul adevarul. Dar de atunci se tot supara pe mine fara motiv... uneori am impresia ca vrea sa ma faca gelos in preajma mea vorbind de baieti, vorbind secrete cu varul meu fara sa imi zica si mie, si statea pe langa altii, de curand am aflat ca intr-o zi si-a dat intalnire un tip cu ea si cica se placeau, acum nu stiu ar putea sa ma placa sau ce?(intr-o luna fac 14 ani)?sad

1 răspuns:
| floaredecolt_2996 a răspuns:

Daca vrea sa te faca gelos fi sigur ca te place.si eu am patit-o cu cineva.azi ma baga in seama, maine parca nu mai existam. apoi am inceput cu gelozia si tot asa. de curand am aflat ca ma place.parerea mea ii ca daca si tu o faci geloasa cred ca va reactiona cumva. incearcawinking