| Vasy10 a întrebat:

Salut am o problema cu Modem`ul de la internet.
Merge 5 minute si pica 2, 3 care este problema? Inca nu i-am sunat pe cei de la retea, sper doar sa pot rezolva!
Un sfat, o idee orice lucru posibil si imposibil doar sa nu mai pice asa este destul de frustrant (nervi de Gamer)

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cel mai bine suni la ei, cine stie ce problema e...

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Si mie mi s-a intamplat la fel, de mai multe ori chiar. I-am sunat pe cei de la retea si s-au uitat pe acolo si mi-au spus sa nu mai tin internetul in priza atunci cand nu-l folosesc si, mai ales, cand sunt plecata de acasa.
Acum merge foarte bine. big grin
Pa!

| Roxxy95 a răspuns (pentru Cσcσ):

Nu cred ca are treaba cu tinutul in priza, la mine nu a fost oprit in ultimii 4 ani si inca merge fara probleme.