| jaga_7779 a întrebat:

Am o problema cu placa de sunet. De cativa ani folosesc creative audigy dar cum s-a faramat am incercat sa instalez iar placa de sunet integrata realtek.Am activat-o din bios, am instalat driverele si nu o vede.Am pus windowsul din nou si tot nu o vede.Nu stiu ce sa ii mai fac. Sper ca am postat unde trebuia. Astept raspunsuri

1 răspuns:
| Rapateckh93 a răspuns:

Incearca sa instalezi un windows pe sata, care iti instaleaza drivere automat si scoate placa aia dedicata, sigur o sa-ti mearga.