| jaga_7779 a întrebat:

Am o problema cu placa de sunet. De cativa ani folosesc creative audigy dar cum s-a faramat am incercat sa instalez iar placa de sunet integrata realtek.Am activat-o din bios, am instalat driverele si nu o vede.Am pus windowsul din nou si tot nu o vede.Nu stiu ce sa ii mai fac. Sper ca am postat unde trebuia. Astept raspunsuri. Multumesc

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

@elena33 Este incorporata. Nu ai cum s-o schimbi.
@jaga Esti sigur ca este Realtek? Poate nu ai driverul pentru modelul potrivit. Atunci cand vrei s-o instalezi, placa audio este vazuta? Ce eroare iti da cand vrei sa instalezi?

| rekinu94 a răspuns:

Trebuie sa-ti schimbi placa....deoarece sa prajit...

| elena33_1247 a răspuns:

Schimbo! aceiasi problema am avut si eu si am luat alta placa de sunet gen ''elg''