| tayk47 a întrebat:

Am o problema cu rasul,rad fara motiv chiar si in momentele serioase, de exemplu ma bufneste rasul cand imi face mama morala sau vorbesc ceva serios cu ea sau cu unele persoane

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu te apuca plansul! Probabil cand esti atent la oameni, te intimideaza si de aia incepi sa razi, eu si acum rad cand o vad pe maicamea cum se enerveaza cand imi vede parul pe jos in baie si faptul ca rad, o enerveaza si mai tare si incepe si mai tare sa se crizeze, iar eu, bineinteles, incep sa rad si mai tare laughing)

| Gloriaaa027 a răspuns:

Și mie mi se întâmplă asta! rolling on the floor Cel mai bine te-ai gândi la o chestie foarte tristă atunci când vrei să te abții să râzi sau la un moment urât din viața ta...la mine asta funcționează!
Mie mi s-a întâmplat să răbfunesc în râs fix când mă certa domn director și ohh doamne ce nașpa a fost faza aia rolling on the floor)