| Outspoken19 a întrebat:

Salut..am o problema cu telefonul meu (SAmsung Galaxy Y ). Bun fratele meu a incercat sa deblocheze telefonul.a introdus intr-una codul gresit si pana mi-a aparut ca trebuie sa scriu e-mailul..am scris si imi da gresit..Cum imi pot debloca telefonul crying? Va rog am dat 9 milioane pe el.

9 răspunsuri:
| crazyinlove a răspuns:

Cel mai probabil il v-a duce la garantie thinking

| LittleEndian a răspuns:

Acuma nu stiu la Samsung cum e, ca am ramas in urma cu tehnologia ce-i drept :$ dar la altele, daca greseai de mai multe ori... il lăsai o vreme (30min, 1 ora) in pace, iar apoi cand introduceai corect mergea! Repet, aici nu cred sa mearga, dar poti sa incerci, pentru 9 milioane, n-ai nimic de pierdut laughing Bafta!

| xcristYx a răspuns:

Salut frate du-te de unde ai luat Telefonul tau mobil si spune-i sa-ti rezolve problema de unde ai luat telefonul atica: Cosmote, Orange, Vodafonebig grin Bafta funda big grin

| Outspoken19 explică (pentru xcristYx):

O sa incerc sambata. daca merge iti dau funda.

| xcristYx a răspuns:

Iti garantez am avut un prieten care avea Samsung galaxy gio si are o sora mai mica si tot asa i la blocat la modelul de deblocare sau nu mai stiu ce avea parola... si eu am galaxy Y duos big grin

| Outspoken19 explică (pentru xcristYx):

Nu inteleg de ce mi-ai furat avatarul.

| Outspoken19 explică (pentru xcristYx):

Ok.o sa incerc..mai vedem

| xcristYx a răspuns (pentru Outspoken19):

Ai uitat de funda?

| xcristYx a răspuns:

Eu ti-am furat laughing daca merge metoda dai FUNDA big grin