| mulinobianco a întrebat:

Salut, am o problema, de jumatate de an " ma intilnesc " cu un baiat din alt oras, comunicam pe net, iata ca zilele astea neam intilnit, am observat ca nu i-am placut, apoi pe net a vorbit 2 zile rece cu mine si nu mi-a zis nimic de genul ca ma iubeste ( cum o facea mai demult ) sau ca sunt frumoasa, astazi deloc nu am vorbit, eu cred ca el vrea sa ne despartitm. Cum sa fac si ce sa fac ca sa fie mai bine? Ce cuvinte sa-i spun? Poate eu prima sa-i spun ca nu ar strica sa ne despartim? astept ajutor din partea voastra, mersi.

Răspuns Câştigător
| Cariina21 a răspuns:

Daca tu chiar il placi, nu fi timida si intreaba'l de ce se poarta asa de rece cu tine, intreaba'l daca cumva nu i'ai placut, iar daca el iti confirma aceste lucruri, cu durere in inima va trebui sa te desparti de el, caci cu sigranta va iesi poate cu alta fata mai tarziu,
iar daca tu nu il placi, spune'i adevarul si spune'i ca parerea ta este ca ar trebui sa va despartiti, deoarece nu mai are nici un sens relatia voastratongue... sper ca te'am ajutatbig grin... funda?big grin:X:X:

3 răspunsuri:
| bebetho a răspuns:

Spune-i ca in ultima vreme iti da impresia ca nu mai vrea sa fiti impreuna si daca e chiar asa sa-ti spuna, daca nu sa te ierte pentru presupunerile tale.

| DMuffin a răspuns:

Daca a resctionat asa, inseamna ca nu mai are rost sa-ti irosesti timpul si sentimentele pe el...Ar trebui sa intelegi ca relatiile la distanta nu merg de cele mai multe ori si ca el nu te merita. Poate ca cel mai bine e sa va despartiti.

| Gabriela144 a răspuns:

Intreaba-l pe net sau cand va intalniti ca de ce vorbeste asa cu tine.intreaba-l direct iti plac sau nu.