| Mariokasan a întrebat:

Salut! Am o problema foarte mare.
In 14 zile am bacul la biologie iar eu nu am avut timp deloc să învăț la biologie ceva deoarece am fost focusat in mare parte doar cu matematica deoarece eu nu stiam nimic la mate pana sa ma meditez. Cu româna si matematica stau bine însă cu biologia deloc... credeți ca in astea 14 zile există vreo șansă sa pot retine ceva încât sa ma ajute sa iau bacul la biologie? Ce as putea sa fac? Recunosc...am avut si puțină lene si mereu cand as fi avut timp liber chiar si pentru biologie, preferam sa fac altceva.
Am fost prost ca nu am făcut cumva sa acord timp si biologiei.
Va rog din suflet sa ma puteți ajuta cumva

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca ai timp, 10-12 ore de invatat pe zi, inclusiv in weekend.
Succes la BAC!

| Mariokasan explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc din suflet!

3 răspunsuri:
| Ree07189 a răspuns:

Da se poate îți recomand să iei de la farmacie memo plus pentru a retine mai bine informațiile. Succes la bac

| Mariokasan explică (pentru Ree07189):

Mulțumesc din suflet! Iau memo plus de ceva timp