| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

Am o problema. Ma conectez la wireless-ul vecinilor dar cand intru pe browser nu se conecteaza la net. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ori semnalul e foarte prost ori nu te conectezi corect

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru suntserios):

Semnalul e excelent si ma conectez normal (cum m.am conectat pana acum) (sa mentionez ca ieri nu imi mergea butonul de activat wireless)

| Lysander a răspuns:

Ar trebui să-ţi procuri propiul net.

| Bolovan_Claudiu_1997 explică (pentru Lysander):

....Am modem de la Vodafone(se misca prea greu) si iau wireless de la vecini... acum nu mai imi merge butonul de pornire a wireless de la laptop decat daca ii dau manual din laptop si dupa aia merge in rest nu.