| DarkSpirit13 a întrebat:

Am o problema, mama mea are acum al 3-lea iubit dupa divortz...cred ca mama il iubeste foarte mult, si el pe ea. Parintii mei au divortzat cu acum 2 ani.Imi iubesc foarte mult mama doar ca nu sunt de acord, el e mai tanara decat ea cu 8 ani (37 mama), a inceput sa doarma la noi cu ea in pat si imi inchide usa (de obicei o las deschisa pentru ca acum camera mea nu e la rasarit si e tot timpul umbra)i-am vazut sarutandu-se de 3 ori seara cand vine de la servici trece pe la el(e vecin) ii spune,, draga si puiule". Cred ca Ati inteles. Am vazut ca se iubesc asa de mult, si mama tot insista sa se mute la noi. Mi-e frica sa nu se casatoreasca sau sa aiba alti copii (eu am 11 ani). Oricand as vrea sa vorbim despre relatia lor o amana spunand ca are altceva de facut.Ma deranjeaza el si faptul ca din cauza lui ne indepartam una de alta.Va rog un sfat

Răspuns Câştigător
| Maddu_2367 a răspuns:

Te inteleg dar totusi ar trebui sa lamuresti situatia sa insisti mai mult sa-ti spuna despre acea relatii da tie frica daca mai face un copil sa nu fii inlocuita sau data la o parte dar o sai acorde la inceput mai multa atentie deoarece e micut si de aceea dar pe tine o sa te iubeasca la fel de mult ptk esti ceva special in viata ei daca nu te vroia nu te mai facea da poate si el face in asa fel incat sa a indepartati dar incearca sa vb cu mama ta despre chestia asta o sa inteleaga t pup si ai grija cf sa-mi zici si mie ceai facut:*

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Pai, daca se iubesc atunci nu ar trebui sa le stai in cale ar fi bine sa vorbesti odata cu acel barbat ca sa il cunosti mai bine. o intrebare: tie iti convine el? ca daca nu spune-i mamei tale ca nu iti place si nu ti-ai putea imagina ca el sa fie tatal tau sau chestii din astea iar daca mama ta tot evita sa vorbeasca despre relatie atunci bate-o la cap pana zicelaughing. bafta:*