| Corobana_Stefanel_1990 a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum s-o abordez...eu i-am facut cont de Facebook fake la un tip si ala s-a suparat rau, vrea sa mearga la directorul scolii si la politie.Eu am sters contul.Cat l-am avut tot ce a am facut a fost sa dau like la 2-3 poze si sa postez ceva cu"feeling great cumparand sosete"...atat.Chiar poate sa imi faca ceva?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Nu, daca numai atat ai facut nu are ce sa-ti faca, stai linistit, nu ai incalcat nici-o lege.

| Corobana_Stefanel_1990 explică (pentru Ironwin):

Ma declara vinovat deoarece am dat ador la poza unui baiat si ala l-a facut gay...pt asta ii in stare sa mearga la Haga laughing

| Ironwin a răspuns (pentru Corobana_Stefanel_1990):

Cale batuta din partea noastra...