| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema VREAU SA MA SINUCID nu are rost sa traiesc nu o sa un rost in viata am o problema la mers din nastere si traiesc degaba am nenumarate operati si degeaba de cateva sapt ma tot gandesc sa ma sinucid stiu e un pacat mare dar nu are rost nu se va uita vreo fata la mine nici o data Ajutor vreau un sfat ce sa fac ajutati-ma va rog eu mult

Răspuns Câştigător
| horescu a răspuns:

Dragul meu! sa nu faci asta niciodata.fiecare om are jumatatea sa.e un mare pacat sa faci gestul asta.totul e sa ai rabdare. dumnezeu le va rezolva pe toate! CREDE MA!

| Anonimu161997 a răspuns (pentru horescu):

Oare?

| horescu a răspuns (pentru Anonimu161997):

Sigur!

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa traiesti bine singur poti sa te descurci in viata, ce conteaza daca una se uita la tine sau nu. Ele isi au rostul lor la prostiile care vor sa si le faca iar noi trebuie sa ne descurcam singuri trebuie sa arati ca fiind barbat poti sa te descurci singur in viata nu sa ne plangem la femei. E dura partea cu mancarea ca nu le avem cu gatitul dar important e sa nu ajungem pensionari atunci neavand puteri murim in pat neajutorati.

| Anonimu161997 a răspuns (pentru mgtow):

Mda sad

| mgtow a răspuns (pentru Anonimu161997):

Sant papusi de silicon cu 6000€ in 2 luni o ai acasa si te face sa te simti la fel ca o femeie langa tine cand te culci cu ea. Am descoperit ca viata e mai buna asa, dezamagit si uitat am pus punctul pe i si ma simt mai bine acum.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am o ruda si doi prieteni handicapati si nu i-am auzit ca sa se sinucida. din contra, es lupta cu viata si cu vicisitudinile vietii mai abitir. Daca vrei iti fac legatura cu varul meu sa te ajute. Da-mi mesaj pe privat cu numarul tau de telefon.

| Liviu a răspuns:

Prietene. trebuie sa fiu putin cam dur.
Pe scurt, direct si fara inimi stranse precum lesa unui caine pus la 'pastrare' la hingheri.
Daca vrei sa te spanzuri iti urez fir intins.Nu conteaza de bolnav esti.Viata merita traita. Daca poti merge pe picioarele tale fi fericit.Alti saraci ar dori sa mi alerge, sa simta iarba printre picioare(Nu fi pervers ca iti dau una peste bot)Sa simta apa cum le trece printre picioare(nici nu te gandi la altceva.) Sunt acele lucruri marunte pe care dupa ce le pierzi tanjesti dupa ele.Du-te afara, iesi la o cafea, un suc.Simtete bine, uita de necauzir macar 10 minute, pastreaza-ti creierul sanatos chiar daca restul (dupa cate spui tu nu prea esti) Zici ca ai o problema la mers, intrebarea mea e... Poti merge? Sa inteleg ca nu esti legat de un scaun cu rotile. Eu iti urez numai bine, in caz ca vrei altceva de la viata, fa-o numai sta pe ganduri.Eu te sprijin in orice faci.Cine's eu sa ma pun contra daca tu vrei moartea? Iti spun doar ca alternativa de a trai e mult mai buna.Mi-am dorit moartea de cateva ori pe la pubertate, vene taiate, pastile indopate.Nimic interesant, a trecut, acum ma uit intrecut, mai ca mi-as trage cateva. Dar soarta.Sanatate multa si capu sus.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Dumnezeule, sper sa fie o gluma:o

| darrio2007 a răspuns:

Sinucigasii sunt vazuti ca niste oameni lasi.Nu au puterea de a infrunta greutatile.De orice natura.Te caracterizeaza? Eu nu cred.

| Anonimu161997 a răspuns (pentru darrio2007):

Sti dar parca tot ce incerc in viata asta sa fac esuiez sad

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimu161997):

Cred ca este doar parerea ta.Nu ai incredere in tine.

| William a răspuns:

Zici ca stii ca e pacat mare sa te sinucizi, dar cred ca nu stii cat de mare.
Sinucigasii vor arde in iad in veci si nimic nu ii mai poate scapa.
Vezi asta, cred ca te va ajuta http://www.youtube.com/watch?v=s3QezBvN1BE

| Carmen100 a răspuns:

Te iau pe scurt ca nu mai am baterie. Crezi ca ajungi mai bine daca te sinucizi? Nu. O sa ajungi in iad.
Atat am avut de zis.
Iti urez o viata frumoasa:-)

| a3e6u9 a răspuns:

Dacă le plătești, se uită fetele la tine cât vrei. happy

Fetele nu se uită nici la mine, deși eu sunt normal, din câte îmi pot da seama. Crezi că îmi pasă? E pierderea lor. Măcar nu am bătăi de cap cu relații, familie, copii, etc.

Nu-mi vine să cred că vrei să-ți iei zilele fiindcă nu se uită pițipoancele la tine. Dacă pentru asta trăiești, poate e mai bine să-ți iei zilele. Uită-te la Stephen Hawking, el a găsit motive mai interesante pentru a trăi, tu nu poți să găsești motive pentru a trăi?

| Anonimu161997 a răspuns:

Ce inima de caine ai ma tu nu esti om ma jegu pamntului

Răspuns utilizator avertizat
| rabbit2014 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Mai jimmiesrustled, tu esti chiar dobitoc?

Răspuns utilizator avertizat
| rabbit2014 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Pai poate omi chiar vrea asta, sunt atatea cazuri in lumea asta. Multi au anuntat inainte si chiar au facut-o

Răspuns utilizator avertizat
| rabbit2014 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Eu stiu....si tu esticam dur la chestii de astea, macar comenteaza si tu la alea de 12 ani 13 ani care itreaba cum se face sexsau la baietii aia de intreaba cum se scoala penisu laughing cred ca o sa fiu cea mai rea de acum in colo la raspunsurile astea ca. M-am saturat, in fine, am deviat de la subiect

Răspuns utilizator avertizat
| rabbit2014 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Ce vrei si tu acum ca pana nu te "coci" la mine nu iti dai seama, sunt tulbulari ale adolescentei

Răspuns utilizator avertizat
| rabbit2014 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

laughing)))) scuze am vrut sa zic sa te coci la minte, am uitat pe "t"