| SmileThreatening a întrebat:

Salut :*, am primit pe Yahoo Messenger, o fotografie de la o prietena, dar problema este ca poza nu este completa, ci s-a trimis doar o parte din ea. Va rog, daca stiti un program cu care pot decupa o parte din fotografie, ca sa o pot pune la avatarbig grin.

Răspuns Câştigător
| unavailiable93 a răspuns:

Photoscape sau photoshop. Photoscape e un program simplu de utilizat si pentru inceput sunt de parere ca te va multumi. Dar in timp incearca sa inveti sa lucrezi in Photoshop pentru ca este un program foarte complex, in sensul limita este doar imaginatia ta in programul respectiv. Sper sa te ajute!

1 răspuns:
| DontAsK a răspuns:

Photo filtre.